میهن گراف

مرجع دانلود گرافیک و ابزار گرافیک

با ما تماس بگیرید (5 دقیقه مشاوره رایگان بعد از ثبت فرم سفارش)

طرح لایه باز دکمه های گوگل پلاس و معرفی آن

۲۵ تیر ۹۰

سلام دوستان عزیز امروز براتون طرح لایه از دکمه های گوگل پلاس (+Google) و نیز توضیحاتی من باب آشنایی با این سرویس جدید گوگل گذاشتم که می تونید مشاهده کنید.

پروژه گوگل پلاس (Google+ project) یک امکان تازه از شرکت گوگل است که افتتاح آن از روز سه‌شنبه ۲۸ ژوئن ۲۰۱۱ در وبلاگ رسمی گوگل اعلام شد

پروژه گوگل پلاس که در واقع یک رسانه اجتماعی برای اشتراک‌ گذاری آنلاین است مثل دیگر پروژه‌های جدید شرکت گوگل، ابتدا در اختیار تعداد محدودی از کاربران قرار گرفت تا سپس در دسترس همه کاربران قرارگیرد.

گوگل پلاس واقعا چیست ؟ گوگل پلاس ایده جدید گوگل است که در آن سعی کرده یک کار نو انجام دهد و پدیده شبکه های اجتماعی را یک مرحله جلوتر ببرد . کل این شبکه بر اشتراک گذاری استوار است ولی این اشتراک گذاری محدود به لینک و عکس نیست بلکه به قول خود گوگل شما همه آنچه را که در زندگی واقعیتان با دوستان خود به اشتراک می گذارید را می توانید در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید .
سرویس های گوگل پلاس چه چیزهایی هستند ؟ در واقع گوگل پلاس شامل مجموعه ای از محصولات می باشد که هر کدام از آنها مسئول اداره بخشی از کارها در پروژه گوگل پلاس هستند و هر کدام هم لوگوی مخصوص به خودشان را دارند . Circles بخش اول است , به کمک این بخش می توانید دوستان خودتان را دسته بندی کنید به صورتی که تاحالا در هیچ شبکه اجتماعی انجام نشده و براحتی چیزهای مختلف را با آن افراد به اشتراک بگذارید . به قول خود گوگل Share the right things with the right people . بخش بعدی Sparks است که به کمک آن می توانید سریعا اطلاعات , ویدئو و مطالب مختلف دیگری را درباره موضوعات مورد علاقه خود پیدا کنید و در ضمن می توانید محتوای پیدا شده را بین دوستان خود به اشتراک بگذارید به اشتراک بگذارید تا همواره یک چیزی از شما باشد که برای دوستانتان جدید باشد و با آن سرگرم شوند ! Hangouts بخش بعدی گوگل پلاس است که به شما این امکان را می دهد تا با ۱۰ نفر چت ویدئویی با کیفیت hd انجام دهید . می توانید با کارمندان خود ویدئو کنفرانس برگزار کنید و همچنین می توانید با گروه هایی که قبلا ایجاد کردید وارد صحبت شوید .در آخر بخش Mobile وجود دارد که به شما این امکان را می دهد تا در هرجایی که هستید به گوگل پلاس دسترسی داشته باشید . می توانید به برنامه گوگل پلاس این اجازه را بدهید تا به محض گرفتن عکس توسط شما با گوشی موبایل , سریعا آن را به اشتراک بگذارد .

آیا گوگل پلاس برنامه برای اندروید و iOS دارد ؟ بله , همین الان برای اندروید نرم افزاریش منتشر شده و بزودی هم برای iOS عرضه می شود .

سرویس جدید گوگل فعلا در حالت دعتونامه ای است و ممکن است در صورت عدم موفقیت تا ابد در همین حالت بماند ولی در زمانی که همه از به هم ریختگی در فیس بوک و عدم کنترل مناسب آن شکایت می کنند گوگل پلاس شانس زیادی برای موفقیت دارد .

 

تمامی حقوق این سایت نزد میهن گراف محفوظ می باشد.